Agile Coaching

Jako Agile Coach/Consultant ułatwiam budowanie strategicznego kierunku zmian, dostarczam bieżące wskazówki dla menedżerów i zespołów, aby umożliwić inkubację zwinnych praktyk w zespołach i organizacjach.

Wnoszę 8-letnie doświadczenie, aby pomóc zespołom uniknąć pułapek i działać bardziej efektywnie.
Pomagam organizacjom dostosowywać narzędzia i sposoby pracy, wdrażać zaawansowane techniki w kierunku „dojrzałego agile”.
Jestem przygotowana nie tylko do poprawy efektywności zespołów, ale także wsparcia procesu transformacji całej organizacji i rozpowszechniania „zwinnego myślenia” dla różnych działów biznesowych.

Dla wielu organizacji, myśl o wprowadzeniu zwinnego sposobu pracy przynosi z jednej strony ekscytację a z drugiej strach. Czy to jest możliwe u nas? Jak to działa? Jak się za to zabrać?
Dla tych organizacji, które aktualnie działają w taki sposób przychodzi czas na refleksję. Co zrobić, żeby działać lepiej, na większą skalę, jeszcze bardziej to lubić? Cokolwiek teraz myślicie, macie szansę skorzystać z mojej zwinnej wiedzy, doświadczenia i porad poprzez program mentoringowy.

Dostosowując narzędzia do Waszych realnych potrzeb ułatwiam zespołom/ liderom /organizacjom wykorzystywanie najlepszych praktyk ze świata Agile, rozwijając świadomość, wiedzę, narzędzia i metody pracy.