Rysunkowy Dziennik Wydarzeń

Od 2015 roku, pomagam innym przekonać się jak przy użyciu prostych elementów zamienić rozmowy w wizualne, przyjemne i inspirujące doświadczenie. We wrześniu 2021, w momencie trudnym, złożonym, nowym odkryłam nowe możliwości wykorzystania wizualności w komunikacji z moim maluchem.

Postanowiłam napisać bezpłatnego ebooka, który pomógłby innym rodzicom. Wystarczyło kilka dni pisania i rysowania, aby robocza wersja trafiła w ręce czytelników.

Byłam onieśmielona ich wrażeniami. Dodało mi to jeszcze więcej siły, aby szybko puścić go w świat. Niech pomaga i sieje wizualność w domu i biznesie! 

Moja najlepsza, BEZPŁATNA książka pomoże Ci zaprojektować rozmowy z dzieckiem, które pokochasz. Czytając ebooka odkryjesz:

  • w jaki sposób możesz wspierać rozwój mowy dziecka, w domu, bez ciśnienia, w przyjemny dla Was sposób,
  • w jaki sposób możesz budować niesamowitą więź i tworzyć wartościową pamiątkę, na lata,
  • najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie trudnej rozmowy, przygotowanie dziecka na trudniejsze chwile w jego życiu.

… a to tylko BEZPŁATNY ebook!

Więcej przeczytasz na blogu.

Pobierz ebooka

Możesz też zaglądnąć do środka i pobrać poprzez:

Bardzo dobrze napisane, nawet najbardziej oporny rodzic ma instruktaż krok po kroku (...) jest treściwy ale nie przeładowany informacjami, idealny dla rodziców.
Logopeda
Woowwwww zajebiste! Wdrożymy to z Lili 🙂
Aga
Coś wspaniałego. Narysowałam naszą rodzinkę, przynajmniej to miałam na myśli...Zajęłam się dalszym czytaniem a moje dziecko, które tu rysuje teraz razem ze mną pokazało mi i powiedziało kto jest kim na tym rysunku. "Mama, ja, baba(starszy brat Bartek), tata". Naprawdę super pomysł na komunikowanie się z dzieckiem, które nie mówi.
Sylwia
Twoja książka, jeżeli zostanie zastosowana przez rodziców, sprawi że poprawi się nie tylko samoocena i samopoczucie dziecka, ale i rodzica. To proste, ale niesamowicie ważne i potrzebne narzędzie do komunikacji - nawet z dziećmi w starszym wieku
Kasia
Jak dla mnie bardzo fajna sprawa ale myślę, że dlatego że sama stosowałam podobne rzeczy ze starszą córką i wiem mniej więcej czym jest metoda krakowska i wcześniej słyszałam o dzienniku codzienności
Patrycja
Ebook bardzo ciekawy, łatwo i przyjemnie się czyta. Myślę że będzie bardzo przydatnym narzędziem dla dzieci w rozwijaniu mowy czy nauki mówienia.
Michał
Ten ebook dał mi kolejne narzędzie do przygotowywania Karola do trudnych sytuacji w jego życiu. Czytając go i rysując kolejne zadania dobrze się bawiłam i nie mogłam doczekać się tego, jak ebook się zakończy. Nie mogę się też doczekać, kiedy zacznie powstawać nasz domowy, rysunkowy dziennik wydarzeń..
Agata
.