Zawsze wiedziałam, że chcę pomagać innym. Na początku nie wiedziałam tylko jak. Zdecydowałam się na studia Zdrowie Publiczne z nadzieją, że zrewolucjonizuję system opieki medycznej w Polsce. Nie zrobiłam tego.

Zaczęłam pracę w branży IT, koncentrując się na wsparciu prowadzonych projektów. W międzyczasie okazało się, że czerpię niezwykłą radość z własnego rozwoju. 
Poznając siebie, zaczęłam widzieć więcej. Zaczęłam poznawać środowisko (tj. zauważać innych ludzi, grupy, organizację) i różnicę między pojedynczymi elementami. To nakręciło mnie jeszcze bardziej do dalszego rozwoju.
Praca z różnorodnymi zespołami i organizacjami dała mi szansę testowania różnych sposobów działania i znajdowania tych, które najlepiej pasują do danej sytuacji. Stałe dążenie do doskonałości i optymalizacji, to podstawa mojego sposobu działania.

Ukończyłam kilka bardzo wartościowych dla mnie szkoleń i studiów podyplomowych. Dzięki temu wiem jak i chcę dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi osobami.
Mówię o sobie w różny sposób. Facylitatorka. Agile Collaborator & Coach. Konsultant Innowacji.  Coach indywidualna. Mentorka. Trenerka. Edukatorka. Agentka zmiany. Projektantka UX. Konsultant Rozwiązań Biznesowych.
Cechą wspólną jest to, że ważne jest dla mnie dostarczanie Wartości, w najlepszy możliwy sposób.

Nauczyłam się bardzo dużo, zarówno z sukcesów jak i wielu porażek.
Wiem też jak mogę bazować w tym wszystkim na swoich mocnych stronach. Dla mnie są to: Strateg, Odpowiedzialność, Maksymalista, Ukierunkowanie, Intelekt

Uwielbiam pomagać innym i nieustannie szukam możliwości jak to mogę zrobić najlepiej. I nie przestaję się uczyć 🙂