Moi klienci indywidualnie w taki sposób opisują pracę ze mną:

Zmieniłam sporo w swoim życiu. Ostatnio pracę, zawód, branżę.
Znajomi twierdzą, że widzą mnie jako osobę silną, zdecydowaną i pewną siebie. Tylko ja wiem, jak często się waham.
Podczas spotkań, sesji z Weroniką moje wahania i dylematy są najważniejsze. To, skąd się biorą i jak z nich wychodzę. Szalenie ją za to cenię. Prowadzi mnie uważnie, w dużym skupieniu.
Naprawdę staję się silna.

Maja Borkowska

 

Z Weroniką rozpocząłem współprace w okresie, w którym w moim życiu zawodowym bardzo dużo się działo. Zmieniłem stanowisko i firmę, ale co najistotniejsze znacznie przyspieszyło tempo mojej pracy. Spotkania z Weroniką pozwoliły mi zatrzymać się i spokojnie spojrzeć na to, co się dzieje. Pomogła mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zastanowić się nad tym, co chciałbym udoskonalić. Weronika ma duży warsztat narzędzi, który pomogą takiej oceny dokonać (pracowaliśmy razem z kołem kompetencji, czy z oknem Johari). Co chyba najważniejsze u coacha, Weronika potrafi słuchać i w odpowiednim momencie, właściwym pytaniem otworzyć oczy na rzeczy, nad którymi wcześniej nie myślałem.

Piotr, Team Manager

 

Wiedziałam, że wizualność będzie doskonałym dodatkiem do mojego biznesu. W momencie zmian zawodowych i przejścia na swoją działalność natknęłam się na Weronikę.
Zainteresowało mnie jej doświadczenie i skorzystałam z oferty indywidualalnej sesji. To były najlepiej wykorzystane godziny, mieszanka szkolenia i mentoringu była dla mnie ekscytującym doświadczeniem.
Po zakończeniu sesji nie mogłam się doczekać aby zacząć stosować wiedzę w praktyce.
Weronika jest szczodrym trenerem Wizualnej Facylitacji, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Osobiście polecam 🙂 Dziękuje

Anna Hülsmann

 

Uczestnicy moich warsztatów podsumowują je tak:

Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach z wizualnej facylitacji spotkań Weroniki i były to najlepiej wykorzystanie godziny w tym tygodniu  Mądrze prowadziła uczestników przez meandry rysowania aż po punkt, w którym każdy poczuł się pewnie w wizualizowaniu swoich pomysłów. Dzieliła się szczodrze doświadczeniem i dzięki temu od tego czasu po prostu korzystam z nowych zdolności w codziennym życiu. Polecam.
Paweł Jabłoński
Lean Six Sigma Black Belt, ICF Coach

 

O warsztatach „wizualnej facylitacji” prowadzonych przez Panią Weronikę dowiedzieliśmy się dzięki portalom społecznościom.
Celem warsztatów było zdobycie kompetencji w zakresie technik wizualnych, tworzenia własnego słownika symboli, podniesienie umiejętności prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem flipchartów wizualnych.
Uważamy, że to były jedne z bardziej wartościowych warsztatów w jakich kiedykolwiek braliśmy udział.  Pani Weronika potrafiła zmienić deszczową, szarą sobotę w naprawdę inspirujące doznanie. Było bardzo dużo praktyki, mała kameralna grupa, dzięki czemu była przestrzeń na dyskusje. Po zakończeniu warsztatów jesteśmy z Panią Weroniką w ciągłym kontakcie co również bardzo sobie cenimy.
Trzy dni po warsztatach miałam do przeprowadzenia spotkanie Lessons Learned podsumowujące 5 miesięczny projekt dla grupy 25 osób. Przygotowując się do warsztatów wykorzystałam nowo zdobytą umiejętność czyli flipcharty z wizualną agendą oraz wizualne przedstawienie zadań do pracy w grupach. Komentarze zespołu oraz moje odczucie było nie do opisania. Naprawdę taka forma warsztatów to 50% sukcesu. Otrzymałam dzięki temu naprawdę bardzo pozytywną informację zwrotną.
Paweł natomiast wykorzystał nowo zdobyte umiejętności do wizualnej prezentacji przepływu stanów dla znalezionych w aplikacji błędów. Reakcja członków zespołu była bardzo pozytywna. Od razu pojawiło się pytanie czy ta forma reprezentacji przepływu może znaleźć się w miejscu dostępnym dla Wszystkich.
Polecamy uczestnictwo w warsztatach z ‚Wizualnej facylitacji’ wszystkim, którzy w swojej pracy zarówno prowadzą warsztaty z większą grupą uczestników, jak i tym który pracują w małych zespołach. Wizualne przedstawienie nawet najprostszych elementów również wpływa na zachowania i działania ludzi z którymi pracujemy.
Naprawdę polecamy serdecznie.

Agnieszka i Paweł