Poczuj siłę wizualności w swoim biznesie

Od 2014 roku, pomagam osobom, grupom i organizacjom czerpać korzyści z siły wizualnej współpracy. Uczę, rysuję, tworzę i współpracuję z niesamowitymi osobami i organizacjami.

Zobacz w jaki sposób wykorzystując moje doświadczenie i umiejętności, pomogę Ci komunikować się lepiej oraz angażować innych do wizualnego dialogu.

SZKOLENIA

Wierzę, że każda osoba, bez względu na rolę/zawód może pracować bardziej wizualnie. Chcesz coś zaprezentować, a może zaplanować, rozwiązać problem a może komunikować się efektywniej? Pokażę Wam, jak to zrobić.

Moje autorskie szkolenie Wizualna Facylitacja Spotkań rozwija umiejętności myślenia wizualnego podczas konwersacji i spotkań z innymi. Twoje spotkania zmienią się a Ty możesz poczuć wszystkie korzyści płynące z pracy wizualnej.

ILUSTRACJE

Dziel się koncepcjami, pokazuj historię lub wizję, dodawaj życia i lekkości poważnym tematom dzięki cyfrowym i ręcznie rysowanym ilustracjom

Bazując na Twojej wiedzy, rozmowach i pomysłach przekształcam całość w wizualizacje, abyś mógł się nimi dzielić (w prezentacjach, mediach, wydrukach) i sprawić, że treści będą dla Ciebie pracować z większym zapałem. Przygotuję dla Ciebie m.in.

Ilustracje na bloga, social media
Szkice do prezentacji
Infografiki
Obrazki do druku
Wizualne flipcharty papierowe

WARSZTATY

Wykorzystaj moc myślenia wizualnego, aby rozwiązywać problemy, przedstawiać pomysły i koncepcje współpracownikom, interesariuszom czy klientom.

Tworząc i wykorzystując wizualne narzędzia i umiejętności, dążę do przeprowadzenia efektywnych warsztatów. Jaki temat jest dla Ciebie teraz ważny?

Planowanie i strategia
Sesje odkrywania i tworzenia historii
Rozwiązywanie problemów
Konsultacje
Warsztaty tematyczne

Wiedziałam, że wizualność będzie doskonałym dodatkiem do mojego biznesu. W momencie zmian zawodowych i przejścia na swoją działalność natknęłam się na Weronikę.
Zainteresowało mnie jej doświadczenie i skorzystałam z oferty indywidualalnej sesji. To były najlepiej wykorzystane godziny, mieszanka szkolenia i mentoringu była dla mnie ekscytującym doświadczeniem.
Po zakończeniu sesji nie mogłam się doczekać aby zacząć stosować wiedzę w praktyce.
Weronika jest szczodrym trenerem Wizualnej Facylitacji, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Osobiście polecam 🙂 Dziękuje

Anna Hülsmann