Dziel się koncepcjami, pokazuj historię lub wizję, wprowadzaj w życie poważne tematy dzięki cyfrowym i ręcznie rysowanym ilustracjom. Obrazowanie kluczowych treści w angażujące elementy wizualne sprawia, że skomplikowany przekaz staje się lekki i przyjemny w odbiorze.

Pasjonuje mnie współpraca, współtworzenie i bycie częścią niezapomnianych projektów. Z chęcią podzielę się moimi umiejętnościami myślenia wizualnego, tworzenia ilustracji i elementów projektowania, aby wesprzeć Twój projekt.

Co oferuję?

Oferuję usługi wizualne dla firm i osób fizycznych oparte na myśleniu wizualnym oraz zdolności do obserwowania, myślenia i organizowania oraz szkicowania tych tematów. Stworzę ilustracje szyte na miarę, aby zamienić złożone przesłanie w proste historie do wykorzystania w komunikacji (infografiki, ilustracje dedykowane, obrazki na strony internetowe i blogi, prezentacje, podręczniki i raporty, spotkania itp).

Bazując na Twojej wiedzy, rozmowach i pomysłach przekształcam całość w wizualizacje, abyś mógł się nimi dalej dzielić i sprawić, że treści będą dla Ciebie pracować z większym zapałem. Przygotuję dla Ciebie m.in.

Ilustracje na bloga, social media
Szkice do prezentacji
Infografiki
Obrazki do druku
Wizualne flipcharty papierowe

Jak pracuję?

Wiem, że każde wyzwanie biznesowe i projekt są wyjątkowe. Dbam o to, żeby współpraca ze mną była dla Ciebie prosta i intuicyjna.

Rozpoczniemy proces współpracy rozmową, która pomoże mi zrozumieć, co chcesz osiągnąć oraz dlaczego. Dzięki temu zdefiniujemy co będzie największą wartością.
Gdy już wszystko będzie dla nas jasne podpiszemy umowę (zawiera m.in. czas realizacji, korekty, płatności, licencje).
Po zakończeniu projektu otrzymasz licencjonowane obrazki, ilustracje lub materiały do wykorzystania zgodnie z ustaleniami.

While working with Weronika, I’ve always admired sketch notes that she created to explain different situations or processes. None other than Weronika was the person that came to mind when I needed some sketches for my blog posts. I briefly told her what definitions I wanted to explain to the readers. After a few days, I got the whole package of original sketches, taking the articles to another level and helping with getting the point across.

Tomasz S.

Brzmi ciekawie?

Chcesz zobaczyć część mojej pracy? Zapoznaj się z moimi projektami i skontaktuj się ze mną, aby omówić najlepszy sposób na stworzenie wartości dla Ciebie lub Twojej organizacji.